Obránci: M.Dvořáček, J.Lašák, P.Hlůšek, Z.Hendrych

Útočníci: L.Stašek, R.Ondruš, R.Nezval, P.Stašek, P.Kučera, T.Korda, F.Mikel, K.Hájek, J.Holčík (L.Trojek, A.Salinger, F.Bureš)

2.kolo semifinále Play Off     21.3.2015   18:00 Uherský Brod

Obránci: J.Lašák, M.Dvořáček, P.Hlůšek, Z.Hendrych

Útočníci: T.Korda, J.Holčík, R.Ondruš, K.Hájek, F.Bureš, L.Trojek, A.Salinger, P.Kučera

chyběli: F.Mikel, L.Švanda, P.Stašek, L.Stašek, R.Nezval

branky: Ondruš Roman, Korda Tomáš

Odveta, kterou měli lépe rozehranou Žraloci z prvního semifinálového utkání (0:4) se Plamenům těžce odvracela. Začali lépe a hned z ůvodu střelili branku jenže domácí dokázali rychle zareagovat a v krátkém časovém úseku i utkání otočit, 2:1. Následovala přesilovka 5 na 3 z pohledu domácích ale této šance nevvyžili a ba naopak, nedáš dostaneš a po přesilovce se dočkali vyrovnání Vnorovy.

Ve třetí třetině už byl zápas hodně nevyrovnaný na obou stranách..nedařilo se domácí inkasovali na 2:3. Zápas si už i tímto výsledkem hlídali až do konce a s vědomím toho, že i tato prohra je posune opět po roce do finále!!

Obránci: J.Lašák, P.Stašek, P.Hlůšek, Z.Hendrych

Útočníci: L.Stašek, T.Korda, R.Nezval, J.Holčík, R.Ondruš, K.Hájek, F.Bureš, L.Trojek, A.Salinger

chyběli: F.Mikel, P.Kučera, M.Dvořáček, V.Strachota

branky: Roman Ondruš 2x, Kamil Hájek, Filip Bureš

Zápas dvou finalistů předchozích dvou sezon byl hodně napínavý jak dopadne. Velké tempo a nasazení obou týmů jednozačně napovídal, že do finalé chcou oba. Blíž k tomu měli domácí ale vstřelenou branku jim dvojice rozhočích neuznala pro mnoho hráčů na ledě. Což samotní hráči potvrdili a za to jim patří fair play. První třetina tak vyzněla lépe pro Žraloky, kteří si připsali zásluhou Ondruše vedení 0:1.

Druhá třetina se hrála u obou branek..nahoru dolů a každý chvilku tahal pilku, branka ale nepadla.

Třetí třetina ukázala kdo je víc připravenější a kdo chce jít dál. Hosté své hubené vedení zvýšili o tři branky a bylo rozhodnuto. 0:4!

Trochu štěstí ale především odvaha a disciplína byla tím rozhodujícím faktem,že si Žraloci odvážejí výborné skóre do odvetného utkání.

2.kolo čtvrtfinále Play Off     7.3.2015   19:45 Uherský Brod