HC ŽRALOCI MISTŘICE - nejúspěšnější tým soutěže AHL!

sezóna 2014/2015 - 2.MÍSTO

sezóna 2015/2016 - 1.MÍSTO

Žraloci opět na vrcholu!!  MISTŘI !!

Do zápasu jsme vstoupili aktivněji a první třetinu vyhráli 2:1.

Druhou třetinu jsme ale polevili a soupeř toho využil k vyrovnání, 2:2. V třetí části branka už nepadla a ani po 5.minutovém prodloužení a tak následovaly nájezdy kde už je to o štěstí a my ho měli víc.

Celkově se nám herně nedařilo a nutno říct že soupeř nás chvílemi přehrával.

Pochvalu za výkon v utkání zaslouží brankář Vít Strachota

Branky v utkání: Nezval Radek,Stašek Lukáš a nájezdy proměnil Pavel Kučera a Roman Ondruš.

Vítězství patří našim fanouškům, kteří překřičeli převahu Straňácko-včelarského kotle ))

Velké díky oraganizátorům AHL nejen za celou sezonu ale i samotné finále!!

Černou tečkou večera se stali tři fanoušci Strání, kteří bezdůvodně napadli auto našich fanoušků,kde jeden z nich byl surově napaden a skončil v nemocnici. Na místě zasahovala i policie.

Marku, celý tým přeje brzké uzdravení.

ŽRALOCI opět ve finále

HC Včelary : HC Žraloci Mistřice 2:2 (1:1,1:1,0:0)

Finalisti loňského finále si to rozdali v sobotu před početnou návštěvou fanoušků,kteří vytvořili vybornou kulisu.

Začalo se v tempu a po pár šancích na obou stranách jsme trestali jako první, střelou od modré se v šesté minutě prosadil Dvořič, 0:1. Včelary ale srovnali,1:1. Nám tolik potřebný a jak se nakonec ukázalo i postupový gól dal Hendrych, šikovně nahodil puk před branku a od jednoho z protihráčů se odrazil za zády brankáře, 1:2. Včelary ale stačili už jen vyrovnat na konečných 2:2 a tento výsledek nám už stačil aby jsme postoupili do finále kde nás čeká československý tým HC Lev Strání kteří přehráli Plameny Vnorovy

HC Žraloci Mistřice : HC Včelary 2:1

branky: Pácl, Hlůšek Š.

Sestava: Strachota- Hendrych,Hlůšek P, Dvořáček,Lašák- Stašek L, Kučera,Stašek P, Haláč,Ondruš,Pácl,Hlůšek Š, Trojek,Hájek

Brankáři na obou stranách byli hlavními postavami utkání. Nám se podařilo trefit dvakrát a do odvety máme lepší výchozí pozici.

HC Scorpions vs. HC Žraloci Mistřice

V odvetném utkáním čtvrtfinále jsme proti Scorpions nastoupili s velkou absencí mnoha hráčů, takže se s vyrovnaným utkání počítalo. Nicméně skóre z prvního utkání bylo dost velké na to, aby jsme nasadili jen dvě lajny. HC Scorpions si zaslouží pochvalu za bojovnost ve čtvrtfinálové sérii.Konečné skóre 14:9 tedy posouvá Žraloky do semifinále kde narazí na HC Včelary.