12.kolo  HC Lev Strání - HC Žraloci Mistřice 3:3 (0:2,2:1,1:0)

branky: 6.Mikel,17.Stašek P. (Trojek, Kučera),32.Nezval (Mikel)

Sestava: Strachota

Dvořáček,Lašák - Hlůšek P,Hlůšek Š.

Stašek L,Kučera,Stašek P - Haláč,Nezval,Mikel - Trojek,Pácl,Engler

zdravotník,statistik a trenér - Vyoral Pavel

Trhák kola přišlo navštívit slušný počet fanoušků, kteří se přičinili o dobrou kulisu utkání..

Od první sekundy zápasu bylo jasné že o tempo nebude nouzi.Lépe začali žraloci, jejich neustálé tempo a tlak narůstal až do šesté minuty kdy se individuální akcí a střelou pod horní tyč zaskvěl Mikel ,0:1.Na konci třetiny se trefil ještě Stašek Pavel a dvoubrankové vedení vypadalo pro sharks nadějně ,0:2.

V třetině druhé se hra víc vyrovnala a obě mužstva si vytvářela slibné šance ale v obou případech se činili brankáři. Přece jen přišel gól a to na straně Strání ,1:2. Stav se měnil ale rychle, perfektní nahrávku zužitkoval Radek Nezval a nedal brankářovi šanci ,1:3. Krátce před sirénou se podařilo domácím ještě snížit, 2:3.

Ve třetí třetině se prosadili jen domácí a tak výsledek 3:3 zůstal až do konce i když v závěru měli více ze hry především v útočném pásmu žraloci.

Žraloci Mistřice byli potrestáni za své chyby.. všechny tři branky inkasovaly v oslabení.