Tréninky

Každé úterý

Uh.Ostroh ve 21:00h

6.kolo - HC Včelary - HC Žraloci Mistřice 3:5 (0:2, 2:1, 1:2)

branky: Stašek P. (Kučera), Kučera (Stašek L., Nezval), Haláč (Hájek), Ondruš 2x (na první Lašák)

Žraloci v repríze loňského finále udolali Včelary.

Tento atraktivní souboj dvou favoritů soutěže začali lépe Žraloci. Už v první minutě se po pasu Kučery prosadil střelou mezi kruhy Pavel Stašek. Další zářez si hosté připsali v minutě jedenácté, kdy geniální přihrávku Lukáše Staška přetavil v gól "Kuča". Domácí hrozili především v přesilových hrách, ovšem ve výborné formě chytající Víťa Strachota za svá záda puk nepustil. Včelary ve druhé třetině vývoj zápasu zdramatizovali, když dokázali snížit na 1:2, resp. 2:3. Za Žraloky ve druhé třetině skóroval Haláč, který se nejlépe zorientoval ve skrumáži před brankovištěm. Ve třetí třetině měli více ze hry Včelarané ovšem kromě přesné teče v přesilové hře Strachotu překonat nedokázali. Naopak Žraloci byli v produktivitě téměř stoprocentní. Roman Ondruš si nejprve před brankovištěm našel nahozený puk od lobisty Lašáka a v závěru utkání přidal také pátý gól Žraloků.